Nemovitosti

Celkem 17 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Kristián Šťastný
telefon: +420723908799
kristian.bures@rklenka.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Beru na vědomí zpracování osobních údajů

Podnájem podkrovního bytu 3+kk v Palkovicích

13.000 ,- za měsíc
13.000 Kč je čistě nájemné, 3.500 až 4.000 Kč jsou služby dle počtu osob (el. a plyn na vytápění včetně ohřevu vody), voda se hradí kvartálně dle skutečné spotřeby
Popis nemovitosti:

Máme pro Vás skvělou nabídku – podkrovní byt 3+kk v obci Palkovice o výměře 60 m2. Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí a byl zcela vybudován, takže je ve skvělém stavu. Navíc se nachází ve 2. nadzemním podlaží, což znamená, že si zde užijete klid a soukromí. K dispozici je dokonce půdní prostor určený pouze pro tento byt.

Jednou z největších výhod tohoto bytu je jeho samostatný vstup, který je přístupný ze strany budovy. Po vstupu do budovy se následně vstupuje do bytu po schodišti skrze druhé dveře. Tímto způsobem máte zaručený pocit, že jste ve svém vlastním domově.

Vybavení bytu je zcela nové a moderní. Kuchyňská linka je nová a nabízí praktický prostor pro lednici. V bytě se nacházejí dva samostatné pokoje, z nichž jeden je větší a druhý menší. Menší je situován na jih spolu s kuchyní, což znamená, že zde budete mít dostatek slunečního světla a tepla.

Koupelna je vybavena vanou a vedle ní se nachází samostatné WC s umyvadlem. Vytápění bytu je zajištěno novým plynovým kotlem, který rovněž slouží k ohřevu vody. To znamená, že si budete moci užívat teplou vodu kdykoliv budete potřebovat.

Byt je situován v centru obce, což znamená, že máte všechny potřebné služby a infrastrukturu na dosah ruky. Díky dobré dostupnosti MHD, příměstské dopravy a silnic se budete moci snadno dostat kamkoliv potřebujete.

Cena pronájmu tohoto bytu je ve výši 13 000 Kč za čisté nájemné. Služby, včetně elektřiny a plynu na vytápění včetně ohřevu vody, činí 3 500 až 4 000 Kč dle počtu osob. Voda se hradí kvartálně dle skutečné spotřeby. Provizi RK hradí podnájemce, a to 13 tisíc + 21 % DPH. Kauce 2× měsíční nájem.

Pokud máte zájem o více informací nebo o prohlídku tohoto bytu, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás!

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
23030
Typ bytu:
3+kk
Operace:
Pronájem
Rezervace:
Rezervováno
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
Palkovice 328
K nastěhování od:
11.9.2023
Podlaží:
2. podlaží z 2 podlaží celkem
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Centrum obce
Komunikace:
Betonová, asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 38' 6.987"N, 18° 18' 55.476"E