Nemovitosti

Celkem 19 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Lenka Burešová
telefon: +420777486540
info@rklenka.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Beru na vědomí zpracování osobních údajů

Exkluzivní nabídka prostorného rodinného domu v obci Šenov

cena v RK
Popis nemovitosti:

Nabízíme prostorný rodinný dům ležící na slunném pozemku v obci Šenov. K rodinnému domu náleží rozsáhlý pozemek, na jehož kraji (okolo plotu) vede potrubí k tepelnému čerpadlu země-voda.

Při vstupu do rodinného domu se jde skrze vstupní halu po pár schodech rovnou do prostorné chodby, přičemž hned naproti nalezneme vstup do sklepa, dále na levé straně naleznete koupelnu, napříč chodbou poté na jejím konci leží vlevo samostatné WC a vpravo vstup do patra (schodiště). Ve zmíněné chodbě se také nachází hned vedle koupelny průchod skrze samostatnou místnost do hospodářské budovy. V hospodářské budově je z části valená klenba, která jen dotváří příjemnou atmosféru onoho domu, který má svou duši.
Skrze hlavní chodbu se po pravé straně člověk dostává do srdce domu, kdy se před Vámi objeví hned několik dveří. Zleva je samostatný pokoj s úložnou komorou, hned vedle něj nadstandartně veliká ložnice, vpravo máme obývací pokoj, který je průchozí s kuchyní, do které vedou rovněž samostatné dveře. V kuchyni je umístěna také malá spížka, která je zasazena do rohu u okna hned vedle sporáku s troubou.
Jakmile se po schodech dostaneme do patra, otevře se před Vámi jihozápadně situovaný podkrovní prostor, ve kterém je jeden samostatný pokoj a po jeho stranách dva atypické pokoje se šikminou, kdy jeden z nich je možno předělat na koupelnu v patře. Celkově ono patro rodinného domu doslova dýchá svým prostorem a jeho hlavní okno nechává decentně prozářit celou místnost s každým západem slunce, a to především s tzv. golden hour, kdy zlatavé paprsky slunce narážejí právě na tuto jihozápadní stranu.

Rodinný dům je celo-podsklepený vyjma plochy na níž leží hospodářská budova. Ve sklepě, který je členitý, naleznete kromě tepelného čerpadla také starou pec.

V celém objektu je zavedena voda -dokonce je v hospodářské budově i ve sklepě. Střecha je plechová, okna jsou kastlová s tím, že jejich vnější část mají všechna okna dvojskla (rámy jsou dřevěné).
Obec Šenov má zavedenou tlakovou kanalizaci a rodinný dům je možno na ni připojit, nicméně k tomuto je zapotřebí dořešit přečerpávání ze septiku do obecní kanalizace.
Na zahradě leží studna s užitkovou vodou a také altánek. Samotný příjezd k pozemku je skrze uzavíratelnou bránu.

Užitná plocha domu je cca 160 m2 (konkrétní údaj upřesníme). Dle platného územního plánu obce Šenov je možné na pozemku vybudovat další rodinný dům.

Rodinný dům je jedním z těch, které doopravdy dýchají svým prostorem a svou atmosférou. Je to přesně ten dům, který si přes léto udrží uvnitř příjemný chlad a přes zimu zahřeje.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
23022
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Rezervace:
Rezervováno
Adresa:
Šenov
K Haltýřům 121
Nemovitost byla již prodána
Plocha pozemku:
7249 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Výbava - popis:
altánek
Vydaný certifikát:
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
En. náročnost:
304 kWh/m2/rok
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 47' 5.587"N, 18° 21' 49.289"E